Екс-чиновницю Одеської ОДА засудили на 6 років, вона вже їх майже відбула

За отримання неправомірної вигоди колишню в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської облдержадміністрації засудили до 6 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду.

Обвинувальний акт надійшов до суду у травні 2016 року. 28 листопада  2018 року жінка уклала з прокурором угоду про визнання винуватості.

У строк відбуття покарання зараховується попереднє ув’язнення з 30.12.2015 року по день набрання вироком законної сили із розрахунку один день за два.

Також в обвинуваченої конфіскується все майно, за винятком житла – квартири площею 11 кв.м., де вона проживає з чоловіком і неповнолітнім сином.  На 3 роки її позбавлено права займатися діяльністю чи обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та фінансово-господарських обов’язків на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності.

Екс-чиновницю звинувачують, що 30 грудня 2015 року вона одержала від директора ТОВ «Будівельна компанія «Чорномор’є плюс» 1,45 млн грн. за підписання документів щодо будівництва поліклініки по вул. Дунайська, 15 в м. Рені Одеської області, а також за своєчасну подачу документів до казначейства і оплату виконаних робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *