Ексглаві ЦВК ДНР дали 2 місяці на вивчення його кримінальної справи

Шевченківський суд Києва дав колишньому главі Центрвиборчкому ДНР Роману Лягіну і його захиснику два місяці на ознайомлення з обвинувальним актом і матеріалами досудового розслідування.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Суд відклав підготовче засідання до 1 листопада.

Досудове розслідування проводилося заочно і Лягін був затриманий після направлення обвинувального акту до суду. Від адвоката, призначеного на стадії досудового слідства, він відмовився. Відтак 3 вересня у судовому засіданні виявилися, що обвинувачений і його новий адвокат не бачили обвинувального акту і матеріалів справи.

Лягін очолював «ЦВК» на референдумі 11 травня 2014 про створення ДНР, а також міністром соцполітики ДНР у травні-вересні 2014. Лягін пішов у відставку з посади в ЦВК ДНР у квітні 2016 начебто через протиріччя з членами уряду самопроголошеної республіки і виїхав до Росії.

Про затримання Лягіна ГПУ повідомила 14 червня 2019.

Його звинувачують в участі у терористичній організації. Також Лягін вважається одним із ініціаторів захоплення території фонду «Ізоляція», який перетворили у секретну тюрму ДНР. На засіданні суду був присутній представник «Ізоляції». Суд має визнати фонд потерпілим у цій справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *