Фігурант хабарницької справи судді Молібоги відмовився визнавати вину

Суд повернув Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обвинувальний акт щодо Валерія Мелкумяна, звинуваченого у пропозиції неправомірної вигоди за вплив на голову Дружківського міського суду Донецької області Геннадія Молібогу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Краматорського міського суду Донецької області від 17 серпня.

Прокурор повідомив суд, що 18 травня 2018 року з обвинуваченим було підписано угоду про визнання винуватості.

Але сам обвинувачений в суді заявив, що відмовляється від угоди про визнання винуватості, оскільки не згоден з її текстом, та не визнає своєї провини в повному обсязі.

Після цього прокурор заявив клопотання про повернення обвинувального акту та угоди про визнання винуватості для проведення досудового слідства.

Як відомо, 6 серпня до суду було скеровано обвинувальний акт на суддю Геннадія Молібогу, звинуваченого в отриманні хабара.

У листопаді 2017-го на Валерія Мелкумяна було складено адмінпротокол за водіння в стані алкогольного сп’яніння. Чоловік розповів знайомому, що через суд його можуть позбавити водійських прав. У подальшому знайомий звернувся до прокурора Дружківського відділу Краматорської прокуратури. Прокурор, виконуючи роль посередника, з’ясував, що суддя хоче 5 тис. грн. Аналогічна ситуація склалася щодо іншого водія. За матеріалами справи, 11 грудня суддя отримав через прокурора 10 тис. грн.

У лютому 2018-го суд оштрафував Валерія Мелкумяна і позбавив водійських прав на один рік. Але в квітні апеляційний суд це рішення скасував, з’ясувавши, шо чоловік не знав про судове засіданя і участі у ньому не брав. Водночас у зв’язку із закінченням строку притягнення особи до адмінвідповідальності справу було закрито. Іншого водія суд водійських прав позбавив.

Суддя Молібога очолює Дружківський міський суд з 2002 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *