Особняк тестя Насірова на Печерську виключать з реєстру пам’яток архітектури

Суд скасував наказ Міністерства культури і туризму України про внесення особняка по вул.Лабораторна,9-б в місті Києві до реєстру реєстру нерухомих пам’яток.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на рішення Окружного адмінсуду Києва від 9 січня.

У травні 2017 року ТОВ «Скайпроджект» Олександра Глімбовського купило нежитловий будинок площею  276 кв.м.

У серпні 2018 фірма начебто вирішила будівлю продати, але дізналась від нотаріуса, що об’єкт у 2010 році включено до реєстру як пам’ятку архітектури та містобудування за категорією місцевого значення у зв’язку з чим власник позбавлений права вільного розпорядження своїм майном.

«Скайпроджект» доводив, що будинок  не відповідає критерію автентичності, що є одним із необхідних критеріїв при вирішенні питання внесення до реєстру.

Суд з цим погодився, оскільки доводи Міністерством культури не спростованіжодних доказів зворотного суду не надано.

Вбачається, що акт технічного стану будівлі не складався. Суду взагалі не надано жодної облікової документації, а без такої внесення об’єкта культурної спадщини до реєстру не допускається.

Олександр Глімбовський – це відомий забудовник і тесть екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

За інформацією ЗМІ, фірма Глімбовського володіє в цій місцевості кільком земельними ділянками і приміщеннями, а також взяла в суборенду ділянки у ТОВ «Ковчег», що у 2015 році фігурувала у справі про фіктивне підприємництво, яку розслідувала ДФС.

10 січня Шевченківський суд частково продовжив Насірову обов’язки, але дозволив виїжджати за межі Києва і Київської області. Наразі у справі зачитано 419 із 774 сторінок обвинувального акту.

Екс-керівника ДФС Романа Насірова і начальника Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова обвинувачують у зловживанні владою і службовому підробленні при наданні компаніям нардепа Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов’язань на 2 млрд грн.

11 грудня 2018 Окружний адмінсуд Києва видав рішення про поновлення Насірова на посаді голови ДФС, визнавши звільнення незаконним. Кабінет міністрів подав апеляційну скаргу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *