«Винахіднику», який жбурляв каміння у вікна Генпрокуратури, призначили психіатричну експертизу

Суд призначив амбулаторну судово-психіатричну експертизу чоловікові, який розбив два вікна у приміщенні Генпрокуратури по вул. Різницька, 13/15.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням  на ухвалу Печерського суду від 21 листопада.

Інцидент трапився 05 листопада 2018 року приблизно о 13 год. 10 хв. Чоловік, маючи заздалегідь підготовлені три камені, витягнув їх із пакету та з розмаху кинув в бік будівлі Генпрокуратури, внаслідок чого розбив два вікна першого поверху.

Згідно з довідкою КУ «Барська центральна районна лікарня» Вінницької області № 1068 від 12.11.2018, громадянин на диспансерному обліку у лікарів нарколога та психіатра не перебуває.

Але під час допиту 5 листопада чоловік пояснив, що винайшов водомет корабельний, який був на папері у вигляді креслення, однак цей винахід проігнорували, тому він прибув до Києва з метою розбиття вікон Генеральної прокуратури.

Справу за ч.1 ст. 296 КК (хуліганство) розслідує Печерське управління поліції.

За клопотанням слідчого суд призначив амбулаторну судово-психіатричну експертизу підозрюваного.

Експерт має з’ясувати, чи страждав чоловік на момент вчинення злочину будь-яким психічним захворюванням, якщо так то яким саме, чи страждає яким-небудь психічним захворюванням зараз, чи потребує лікування, чи усвідомлював свої дії та чи міг керувати ними під час вчинення злочину, чи не мав на момент вчинення злочину якихось відхилень в нервово-психічному стані.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *