За рішення на користь “ізраїльтянина” від “Слуги народу” судді дякували в смс і обіцяли премію

Суддя Шостого апеляційного адмінсуду Анатолій Степанюк повідомив про втручання в його діяльність. Такий документ опубліковано на сайті ВРП.

Степанюк входив до колегії у справі з оскарження рішення Центрвиборчкому про зняття з виборів кандидата в народні депутати від «Слуги народу» в мажоритарному окрузі №169 (Харків) Олександра Куницького.

Справа розглядалася 14 липня. О 15.37 судді вийшли до нарадчої кімнати. Проголошення рішення очікувалося о 21.00.

Під час перебування в нарадчій на мобільний судді Степанюка надійшло три смс-повідомлення однакового змісту, в яких йшлося про вдячність за прийняття рішення на користь «ізраїльтянина», необхідність проголошення рішення не пізніше 21.00 і стверджувалося про наступну передачу «премії» в обумовленому розмірі.

Суддя сприйняв це як втручання в його професійну діяльність судді і просив вжити заходів. Повідомлення направлено у Вищу раду правосуддя і Генпрокуратуру.

Додано: згодом на сайті ВРП також з’явилась заява від судді Людмили Губської, яка головувала в колегії по цій справі. Губська стверджує, що також отримала два смс-повідомлення і зацитувала їх:

«Спасибо за помощь. Вы приняли правильное решение. Проблем не будет. Андрей Николаевич все должен передать. Как мы поняли оглашение сегодня в 21.00. Решение комиссии надо любой ценой поломать. 50% от спасибо передаст руководитель сегодня. А оставшуюся половину завтра».

«Другим коллегам мы передадим отдельно. Сейчас другие тенденции. Надо по всем, у кого были трудные времена, помогать и давать возможность баллотироваться. Этот Саша хоть и израильтянин, но парень хороший».

Як відомо, 14 липня суд таки ухвалив рішення на користь Куницького.

ПОБЕДА!!!Спасибо за поддержку! У вас будет выбор – 21.07.2019, приходите и голосуйте!

Опубліковано Alexander Kunitsky Неділя, 14 липня 2019 р.

Раніше ЦВК зняла його з виборів на підставі інформації прикордонної служби, що кандидат за останні 5 років виїжджав за межами України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме на 264 дні. Крім того, Куницький підтверджував, що має ізраїльське громадянство і начебто уже подав заяву про відмову від нього.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *